בר-ניב רמי

בר-ניב רמי

רמי בר-ניב הוא אחד האומנים הישראלים החשובים המתגוררים בארץ ויחד עם זאת זוכים לקריירה בינלאומית. הינו יליד תל-אביב, אשר סיים בהצטיינות את האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בתל-אביב.

כבר בהיותו תלמיד הרבה להופיע בקונצרטים ברחבי הארץ וגם זכה במלגות ובפרסים. הוא זכה במקום ראשון בתחרות "קרן שרת" ונסע להשתלמות בארה"ב שם למד אצל נדיה רייזנברג ואצל צמד הפסנתרנים ורונסקי ובבין.

לאחר שסיים את "מנס קולג' אוף מיוזיק" בניו יורק, זכה בתחרויות שונות והחל מתפרסם בהופעות ברחבי אמריקה הצפונית, התיכונה והדרומית, אירופה, אפריקה, אוסטרליה, ניו זילנד וישראל. הופעותיו כוללות נגינה ברדיו, בטלביזיה, ברסיטלים, בהרכבים קאמריים וכסולן עם תזמורות.

לעיתים קרובות הוא נשלח על ידי משרד החוץ להופיע בקונצרטים בחו"ל, כך הפך לשגריר של רצון טוב המייצג את מדינת ישראל. רמי בר-ניב הופיע כאמן הישראלי הראשון במספר ארצות באפריקה וב- 29/5/82 היה המוקד של מאורע היסטורי, כאשר הופיע ברסיטל בקהיר כאמן הישראלי הראשון וגם היחידי עד כה, שנתן קונצרט במצרים.

ב-1989 קיבל את פרס ההצטיינות של "אמנות לעם". תקליטיו, שהוקלטו בארץ ובחו"ל, זוכים להצלחה גדולה ולשבחים, וכן גם יצירותיו הזוכות לביצועים ולהוצאה לאור בדפוס. בעשור האחרון הינו מככב באתרי מוזיקה באינטרנט עם עשרות קטעים מוקלטים, כאשר לעתים קרובות הוא נמצא בראשי רשימות המצעדים, הכוללים מאות אלפי הקלטות.

מידע נוסף נין למצוא באתר המלחין: http://www.ybarniv.com/Rami

צרו עימנו קשר!
פנו אלינו כאן